KARIÉRA VE SPOLEČNOSTI FONTEA a.s.

FONTEA a.s., člen silné nadnárodní skupiny, hledá do svého pracovního týmu zkušené a motivované kandidáty s místem výkonu práce ve Veselí nad Lužnicí.

V případě zájmu o některou níže nabízenou pracovní pozici zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem na email: k.herynkova@maspex.com

Operátor výroby v potravinářském provozu

Přijmeme do svého týmu šikovného kolegu pro obsluhu výrobní linky.

Požadujeme:

  • SŠ/SOU technického či potravinářského zaměření,
  • zkušenosti s prací na lince,
  • kladný vztah k práci ve výrobě,
  • ochota pracovat na směny,
  • dobrý zdravotní stav,
  • pečlivost,
  • zodpovědnost,
  • pravidelnou docházku.

Náplň práce:

  • obsluha linky a kontrola výroby na lince,
  • zodpovědnost za fungování linky a kvalitu výrobků.

Nabízíme:

  • práce na HPP,
  • atraktivní zaměstnání v nadnárodní společnosti Fontea a.s. Veselí nad Lužnicí,
  • zaškolení
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravování přímo v areálu firmy, příspěvky ve formě stravenek,
  • nástup možný ihned.
Otevřít

Směnový technik v potravinářském provozu

  • provádění oprav a údržby automatizovaných technologických zařízení,
  • dodržování harmonogramu preventivní údržby,
  • identifikace poruch na strojním zařízení,

Požadujeme:

  • 2 – 3 roky praxe v oboru,
  • zkušenosti s podobnou prací,
  • kladný vztah k práci ve výrobě, ochota pracovat na směny,
  • dobrý zdravotní stav, - samostatnost a pečlivost,
  • PC uživatelsky,
  • ŘP sk. B.

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení,
  • zaškolení,
Otevřít

Směnový mistr

Přijmeme do svého týmu šikovného kolegu pro obsluhu výrobní linky.

  • organizace práce v provozu,
  • zodpovědnost za technologický proces výroby,
  • evidence výrobní dokumentace,
  • dodržování výrobních plánů.

Požadujeme:

  • VŠ př. SŠ (výhodou potravinářského směru),
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici ,
  • uživatelská znalost MS Office, zejména Excel,
  • ŘP sk.B,
  • analytické schopnosti,
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost,
  • max. pracovní nasazení,
  • znalost systému SAP výhodou.

Nabízíme:

Otevřít

Recepční

Přijmeme do svého týmu aktivní energickou osobnost

Vaše úkoly:

  • organizování chodu recepce
  • přijímání a evidence návštěv v prostoru recepce
  • přepojování telefonních hovorů
  • zpracování příchozí a odchozí pošty, scannování faktur
  • objednávání hotelů, kurýrní a další služby
  • organizace a zajištění školení
  • administrativní podpora

Váš profil:

  • min. SŠ vzdělání,
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • energická, komunikativní a flexibilní osobnost
  • práce s PC (Word, Excel, Internet)
  • ŘP sk.B.

Nabízíme:

  • atraktivní zaměstnání v nadnárodní společnosti,
  • místo výkonu práce ve Veselí nad Lužnicí
  • motivující finanční ohodnocení.

5 týdnů dovolené

Otevřít